Ekipa

To my

 

Krzysztof Manista

Manager grupy, a zarazem jej członek od wielu lat. Bardzo wymagający, a zarazem wyrozumiały. Biegle posługuje się kijem, a ostatnimi czasy wyspecjalizował się w kręceniu dwoma kijami.

Patryk Jakubek

Bardzo otwarty i wygadany, lubi być w centrum uwagi. Przez pozostałych członków teatru nazywany “gwiazdeczką”. Swoją przygodę z ogniem rozpoczął od kręcenia kijem, dziś trenuje również na poikach. Niestraszne mu również jakiekolwiek iskrowe sprzęty.

 

Weronika Piękniewska

Spokojna i trochę strachliwa, nikt nie spodziewałby się, że będzie w teatrze ognia. Dzisiaj specjalizuje się w kręceniu kijem.

Agata Piękniewska

Zawsze radosna i z uśmiechem na twarzy. Uwielbia występować, na scenie odnajduje się znakomicie. Zaczęło się od fascynacji kręcenia poi, później doszły też ogniowe wachlarze. Ostatnio zaczęła treningi z hula-hop.

 

Dominik Jankowski

To ten wysoki chłopak, który podczas przedstawień dzięki swojej technice robi wielkie show. Posługuje się kijem, lecz sprzęty iskrowe nie są mu obce. Niesamowicie zabawny i pozytywny.

Kinga Grobelna

Połączyła swoje taneczne doświadczenie z kręceniem ogniem, z czego wychodzą pełne gracji ruchy. Posługuje się poi i wachlarzami ogniowymi. Bardzo sympatyczna dziewczyna.

 

Łukasz Śmigielski

Mówią “cicha woda brzegi rwie”.. Taki jest Łukasz, niby taki niepozorny i onieśmielony, a dołączył do teatru i odkrył w sobie i aktora i tancerza. Świetnie posługuje się kijem, iskrownicami oraz pluje i połyka ogień.

Katarzyna Talaga

Od kilku lat w teatrze. Długo szlifowała swoje umiejętności kręcenia kijem pod okiem doświadczonych kuglarzy. Jest to dla niej niewątpliwie pasja, a zarazem hobby, któremu chętnie poświęca swój wolny czas.