Oferta

Nasza oferta

 

Występujemy na:

 • dużych imprezach masowych, festynach, koncertach, dniach miast itp.,
 • ewentach firmowych, imprezach zamkniętych, weselach i spotkaniach rodzinnych,
 • na imprezach młodzieżowych np. osiemnastkach.
 
 1. Przedstawienia

  • Wielkie Show to wspaniały pokaz łączący w sobie ekspresję, ciągłe zmiany dynamiki na scenie, duże grono artystów wykorzystujących pełną gamę rekwizytów teatralnych. W przedstawieniu bierze udział od 6 do 8 wstępujących co gwarantuje szybką akcję i różnorodność. Energetyczna muzyka idealnie zgrana      z ruchami artystów przenosi w teatralny świat ognia. Uzupełnieniem Wielkiego Show są wspaniałe efekty pirotechniczne. Artyści nie tylko operują ogniem ale często fontannami iskier i kolorowych fajerwerków. Tło stanowią licznie rozświetlające scenę stroboskopy i wulkany różnorodnych fajerwerków. Największą atrakcją Wielkiego Show jest Występo wszystkich artystów w wielkim finale, w którym połączono niesamowicie wyglądające elementy synchroniczne z obecnością ogromnego płonącego sześcianu z dużą ilością efektów pirotechnicznych. Całość przedstawienia trwa około 20 minut.

   Cena pokazu to 1500 zł.
  • Ogniowe Show to równie wspaniały pokaz co Wielkie Show. Przedstawienie tworzy 6 artystów wykorzystujących liczne rekwizyty teatralne takie jak wachlarze, pochodnie, kule ogniowe, kije i wspaniałe iskrowniki. Idealnie dopasowana muzyka pozwala poczuć dreszcze adrenaliny a bezpośrednia bliskość występujących daje prawdziwą bliskość ognia. Przedstawienie jest tak przygotowane aby jak najlepiej pokazać artyzm zabawy z ogniem z minimalną ilością pirotechniki. Czas przedstawienia trwa 15 minut.

   Cena pokazu to 1000 zł.

  Na życzenie zamawiającego możemy przygotować przedstawienia autorskie, specjalnie dostosowane do charakteru imprezy lub realizujące szczegółowe wymagania. Jesteśmy również otwarci na wszelkie inne oczekiwania i formy współpracy.

 2. Występy w duetach i indywidualne

  Na niewielkich imprezach rodzinnych, firmowych, osiemnastkach możemy zorganizować niewielkie nastrojowe lub bardzo dynamiczne występy jednego aktora lub duetu. W zależności od charakteru imprezy jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do oczekiwania zamawiającego. Atrakcyjne są występy wszechstronnych artystów posługujących się wieloma przyrządami, często posiadających umiejętności plucia ogniem i jego połykania.

  Cena od 200 do 500 zł.
 3. Występy w dzień

  Na życzenie zamawiającego możemy wystawić nasze przedstawienia w dzień w wersji wspólnie ustalonej.

 4. Warsztaty i zabawy dla dzieci

  W trakcie festynów, ewentów firmowych a także na rodzinnych spotkań, na których zaplanowano nasze występy możemy przygotować dla dzieci i dorosłych warsztaty zabawy z przyrządami kuglarskimi. Uczymy podstawowych technik kręcenia poi, czyli kulami ale bez ognia, a także kijami. Zabawy tego typu cieszą się ogromną popularnością i wciągają uczestników w zaczarowany świat kuglarstwa.

 

Najważniejsze informacje:

 • Grupa Infernal działa przy Stowarzyszeniu Twoja Alternatywa i ma swoją siedzibę w Młodzieżowym Klubie Środowiskowym Rivendell w Krotoszynie przy ul. Młyńskiej 2b, dzięki tej współpracy mamy możliwość wystawienia rachunku za nasze usługi.

 • Terminy występów ustalane są na podstawie kontaktu telefonicznego lub mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z opiekunem grupy Krzysztofem Manistą (telefon: 602 102 842).

 • Na każdy zamówiony występ podpisujemy umowę, w której określamy szczegółowo zasady współpracy, termin występu jest zarezerwowany w chwili uregulowania zaliczki obejmującej koszty dojazdu oraz zakup materiałów pirotechnicznych.

 • Podane kwoty występów są orientacyjne i ustalane są każdorazowo indywidualnie w zależności od oczekiwań zamawiającego, do kosztu występu należy każdorazowo doliczyć zwrot kosztów dojazdu ustalany zależnie od miejsca zlecenia.

 • Czas przedstawienia jest określony w ofercie, zazwyczaj jest on wzbogacany o elementy zabawy z publicznością, dodatkowe atrakcje ustalamy indywidualnie.

 • Zachęcamy aby nasze występy organizowane były w godzinach wieczornych po zapadnięciu zmroku, wtedy efekt wizualny jest zdecydowanie najciekawszy.

 • Po stronie organizatora jest zabezpieczenie nagłośnienia i przygotowanie bezpiecznego miejsca o równej nawierzchni, wydzielenie strefy dla widzów oraz poinformowanie o zachowaniu bezpiecznej odległości.

 • Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o godziny występów i warunki pogodowe, w razie niewielkiego deszczu możemy przesunąć występ, największym ograniczeniem i zagrożeniem jest silny wiatr.